RESTAURANT & BAR

Grenada Main Dining Room

Dünya ve Akdeniz mutfaklarını bir arada bulabileceğiniz, 120 kişi kapasiteli ana restoranımız kahvaltı ve akşam yemeklerinde sizlere uluslararası deneyimli aşçılarımız ile eşsiz lezzetler sunuyor.


Basilico A’La Carte Restaurant

Dönemsel konseptleri ile sizleri dünya mutfaklarının eşsiz lezzetleri ile buluşturan 80 kişi kapasiteli restoranımız şık dizaynı ve heyecan verici atmosferi ile unutulmaz anılar yaratıyor.


Lobby Bar

Yoğun bir günün ardından özel çaylarımızı ve taze kahve çeşitlerimizi deneyerek tekrar enerji bulabileceğiniz Lobby Bar’ımız sizleri bekliyor. Usta şeflerimizin ellerinden özel ikramlarımızın sunulduğu Lobby Bar, aynı zamanda kablosuz internet noktalarımızdan.


Tulipano Lounge

Şehrin merkezinde huzur veren modern dizaynı ile Golden Tulip Otel havuz başı otelimizin mutlaka uğranması gereken noktalarındandır. Gündüzleri Akdeniz sıcağından bunaldığınızda kendinizi serin sulara bırakabilir, ufak molalarda ise zevkle döşenmiş localarımızda en lezzetli kokteyllerimizin ve usta şeflerimizin hazırladığı menü seçeneklerinin tadına varabilirsiniz.

s